Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ryva Kajtazi, shquhet për stilin unik dhe për elegancë. Ryva si gjithmonë  që arrin ta rrëmbejë vëmendjen e publikut me dukjen e saj, kështu bëri edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

E shfaqur me veshje kombëtare Ryva po duket shumë bukur, shkruan rtv21.tv

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Kujtojmë, se këtë vit  Ryva dhe bashkëshorti i saj Fidani janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti me 1 qershor janë bekuar me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin, Froni./21Media