Rep-artisti i mirënjohur nga Tetova, S4MM, e ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Tradhtare”.

Tekstin e këngës “Tradhtare” e ka shkruar vet artisti.

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe këtë pjesë artisti ia ka besuar produksionit Alvision./21Media