Projekti i ri nga S4MM

Projekti i ri nga S4MM

Rep-artisti nga Tetova, Samir Selimi, i cili njihet me emrin artistik “S4MM”, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Spo du me dek i ri”.

Kjo këngë është pjesë e albumit të ri që përmban gjithsej shtatë këngë, shkruan rtv21.tv

“Mir se vjen”, “Dek i ri”, “Mos um fol”, “E preferume”, “Vizion”, “Gunshots” dhe “The Best”, janë titujt e shtatë këngëve të albumit të reperit.

Këto këngë do të publikohen të gjitha mbrenda javës./21Media