Sabri Fejzullahu, ka kujtuar kolegun dhe mikun e tij, Adem Mikullovcin me rastin e vdekjes së tij.

Fejzullahu e ka cilësuar si aktorin që ka bërë histori si dhe si burrë besnik.

“Adem ike kolege e mike i zemres tem. Lamtumire.Artist qe bane Histori ne teater kinematografi e Tv. Mbete tan jeten burr i fjales, stoik qe kurr nuk u dorezove.Prehu ne paqe zemra e jem .”, ka shkruar Fejzullahu në një postim në rrjetet sociale ku ka publikuar një fotografi bashkë me të ndjerin./21Media