Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Dy zemra”, në bashkëpunim me artistin e ri, Heki.

Tekstin dhe muzikën e “Dy zemra” e  ka bërë Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Arti Rec.

Për anën vizuele është përkujdesur produksioni  “UrbanGraphics”./21Media