Publikohet bashkëpunimi i Sabriut dhe Leonorës

Publikohet bashkëpunimi i Sabriut dhe Leonorës

Dy këngëtarët e mirënjohur dhe mjaft të pëlqyer nga publiku, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi publikuan bashkëpunim e tyre të titulluar  “Simpatia e shkolles”.

Për tekstin e këngës është kujdesur Kreshnik Avdiu ndërsa, për orkestrimin Ardian Kastrati, shkruan rtv21.tv

Këtë bashkëpunim dyshja e kanë realizuar me rastin e xhirimeve të festave të fundvitit. /21Media