Dy emrat e njohur të skenë shqiptare, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu kanë një shoqëri të shëndosh, të cilën e kanë krijuar vite më parë.

Sinani sonte ka performuar ‘live’ për fansat e tij, kurse, Sinani vendosi t’i shkruaj dy fjalë për të.

Sabriu publikoi një foto të shkëputur nga performanca e Sinanit, teksa e quan atë  artist të shqiptarisë.

“Te kam në gjakë o Sinani jem o Artist i Shqiptarisë, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

Te kam ne gjakë o Sinani jem o Artist i Shiptarisë. @sinanvllasaliu @vllasaliut

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on

 Kujtojmë se, dyshja numërojnë një numër të madh të bashkëpunimeve të cilat janë pëlqyer dhe vayhdojnë të dëgjohen ende nga publiku shqiptarë. /21Media