Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu festën e 28 Nëntorit po e feston në Shqipëri, shkruan rtv21.tv

Sabriu bashkë me familjen është duke qëndruar në Shqipëri nga ku ndau disa fotografi të bukura, në të cilat shihet me plis në kokë.

“Rrofte Shqiptaria,Urime Shqipetare 28 Nentorin dhe diten e legjendarit Adem Jashari. Me Neren , Bunen , Vjollcen e Skenden per te festuar kete dite te madhe” , ka shkruar Sabriu poshtë fotografive të publikuar në Instagram./21Media