"Romantika" projekti i ri nga Sabri Fejzullahu

“Romantika” projekti i ri nga Sabri Fejzullahu

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, publikoi këngën e re me titull”Romantika”. Për orkestrimin e këngës u kujdes Ardian Kastrati, kurse për videoklipin u përkujdes MProduction.

“Romantika” është projekti i parë i Sabriut për vitin 2020. Këngëtari vitin 2019 e ka përmbyllur me disa bashkëpunime si dhe një këngë solo. /21Media