Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu, ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Vula e dashurisë”.

Teksti është shkruar nga Ilir Berani, kurse për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

Për videoklipin e baladës “Vula e dashurisë”, Sabri Fejzullahu ka bashkëpunuar me Max Production./21Media