Sabri Fejzullahu ka gati këngën e re

Sabri Fejzullahu ka gati këngën e re

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu së shpejti do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Ti”.

Këtë e ka bërë të ditur Milot Llaloshi i cili ka njoftuar se kënga do të publikohet në platformën “Premier songs”.

Kënga është ritmike dhe është e realizuar me videoklip, ndërkohë nuk janë bërë të ditur bashkëpunëtorët tjerë në projekt si dhe kur do të publikohet./21Media

Këngët më të reja vetëm në Premier Songs Download NOW, Premier Songs on App Store & Google Play

A post shared by ғᴀᴍɪʟʏ: ᴘʀɪᴀᴍ, ᴇʀxʜɪɴᴀ, ᴍɪʟᴏᴛ (@milotllalloshi) on