Salih Mustafa paraqitet sot për herë të parë para gjyqtarit të procedurës paraprake në Hagë.

Paraqitja e parë e Mustafës  është në seancë publike dhe mund të ndiqet live më poshtë.

Mustafa u bë emër i njohur ditën kur u arrestua nga Zyra e Prokurorit të Specializuar dhe u transferua në Qendrën e paraburgimit në Hagë./21Media

#LIVE Sali Mustafa ne Hage

#LIVE Sali Mustafa ne Hage

Gepostet von RTV21 am Montag, 28. September 2020