Samanta ka mahnitur me linjat e saja trupore

Samanta ka mahnitur me linjat e saja trupore

Këngëtarja Samanta Karavello, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku rezultat i kësaj ajo gëzon një numër të madh të ndjekësve.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet elegante dhe joshëse njëkohësisht. E tëra në një fustan të zi të gjatë dhe me shpinën e zbuluar, Samanta ka mahnitur me linjat e saja trupore.

Kjo gjë pa dyshim që nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga ndjekësit e saj, të cilët e kanë konsideruar atë si këngëtarja më joshëse./21Media