Që kur është bërë publike lidhja e Ledri Vulës me Sara Hoxhën, kjo e fundit është bërë një ndër personat më të komentuar në showbizin shqiptar.

Natyrisht, të jesh pjesë e një ndër familjes më të njohur për publikun, do të thotë të jesh në vëmendje të mediave vazhdimisht. Sara, e cila po e menaxhon mirë këtë pjesë së bashku me reperin, po numërojnë ditët kur do të bëhen prindër.

Mbrëmë Sara festoi në babyshower-in e saj të dytë në Gjermani dhe në InstaStory publikoi imazhe të ëmbla nga festa, shkruan rtv21.tv

Ajo poashtu ka publikuar një fotografi në Instagram me nënën e saj, të cilës i ngjan shumë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)