Prej se janë bërë prindër, Ledri Vula dhe Sara Hoxha publikojnë imazhe të ndryshme të vogëlushes së tyre, Poem Blu Vula.

Ishte Sara këtë herë që ndau me ndjekësit në InstaStory një video të shkurtër të vajzës së saj, video kjo e cila është publikuar në llogarinë e Poem Blue në Instragram.

Tashmë është bërë trend që fëmijëve të artistëve shqiptarë t’u hapet llogari zyrtare në rrjete sociale dhe Ledri  e Sara vendosën që vajzës t’i hapin një llogari e cila menaxhohet nga vetë ata.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poem Blu Vula (@poemvula)

Sara sot poashtu ka publikuar edhe një fotografi me mrekullinë e saj të vogël./21Media

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)