Reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha janë duke shijuar jetën prindërore.

Si Sara, ashtu edhe Ledri po publikojnë në rrjete sociale fotografi të së ëmblës së tyre, Poem Blu, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te rrjetet sociale, sonte Sara publikoi një fotografi tejet të bukur të vajzës.

Në foton e publikuar për 300 mijë ndjekësit e saj në instagram, Sara po merr pëlqime dhe komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Ndryshe, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bënë prindër më 14 dhjetor.

Kujtojmë që, Ledri ka publikuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia ka dedikuar vajzës së tij./21Media