Adriana duket mjaft elegante

Adriana duket mjaft elegante

Ajo është ndër aktoret më të njohura dhe njëkohësisht më të pëlqyera nga publiku. Bëhet fjalë për aktoren kosovare, Adriana Matoshin, e cila rrëmbeu vëmendjen e publikut me rolin e “Sasës” nga seriali “O Sa Mirë”, shkruan rtv21.tv

Duke qenë se ka numër të madh të fansave, aktorja aktive po tregohet në rrjete sociale, në të cilat numëron shumë ndjekës.

E kur jemi te këto të fundit, aktorja sot në instagram, ku ka 69 mijë e 200 ndjekës publikoi një imazh të bukur, në të cilin duket për mrekulli.

Me flokë të lëshuara dhe e veshur me fustan të shkurtër, ngjyrë të zezë, aktorja duket mjaft elegante. Në imazhin e postuar, Adriana po merr komente dhe pëlqime të shumta./21Media

 

View this post on Instagram

 

Sometimes I do classy… @4gstyle @isahairstylist_beatrashehu_mua @beatrashehu

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi) on