Në shkurt të këtij viti, artistët Young Zerka dhe Filloreta Raçi – Fifi zbuluan se po sjellin një bashkëpunim. Duket se ky bashkëpunim është rrugës dhe mbetet të shihet se cila është befasia e dyshes.

Ata publikuan nga një fotografi nga shesh-xhirimet e klipit dhe e etiketuan njëri-tjetrin pranë fotografive. Megjithëkëtë ata nuk dhanë ndonjë datë se kur do të publikohet ky projekt.

 

View this post on Instagram

 

@fifi.official.fr !

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

 

View this post on Instagram

 

@youngzerka !

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Ky bashkëpunim mes tyre do të pritet shumë mirë nga fansat e dyshes./21Media