Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Korab Shaqiri njoftoi se së shpejti do ta publikojë këngën e re. Në emisionin “21 Gradë” në RTV21 tha se kjo këngë do të jetë më ndryshe sesa këngët tjera, megjithatë nuk dha më shumë detaje.

“Shumë shpejt do të publikohet kënga e re, do  të jetë dicka më ndryshe sesa këngët tjera, dhe po i kushtoj shumë kujdes”, tha Shaqiri.

Tha se këngën e ka përfunduar, pritet vetëm videoklipi./21Media

#21Gradë Shumë shpejt vjen një këngë nga #KorabShaqiri

#21Gradë Shumë shpejt vjen një këngë nga #KorabShaqiri

Posted by RTV21 on Tuesday, July 21, 2020