Labinot Tahiri dhe Burak Vehapi janë duke punuar për projektin e tyre të ri, shkruan rtv21.tv

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale nga këngëtarët. Në lidhje me duetin e tyre ata nuk kanë dhënë detaje tjera veç se kënga do publikohet së shpejti.

Ky projekt është bashkëpunimi i tyre i pare dhe pritet të pëlqehet nga publiku. /21Media