"E maj 100", pritet të publikohet së shpejti

“E maj 100”, pritet të publikohet së shpejti

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Ledri Vula para pak javësh publikoi albumin “10/10”, e pjesë e albumit është edhe bashkëpunimi me dy rep-artistët, Singullarin dhe Lyrical Sonin. Kjo këngë e cila titullohet “E maj 100”, ishte e publikuar vetëm në versionin audio. Kurse videoklipi i kësaj kënge pritet të publikohet së shpejti, kështu së paku bënë të ditur artistët, transmeton rtv21.tv

“Së shpejti”, thuhet në njoftimin e tyre.

Fansat po e presin me padurim këtë klip./21Media