Seanca e Kuvendit të Kosovës

Seanca e Kuvendit të Kosovës

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje janë përplasur me ministren e Punëve të Jashtme Meliza Haradinaj për çështjen e anëtarësimit  të Kosovës në organizata ndërkombëtare. Përplasje pati edhe mes deputetëve të LDK-së dhe kryetares së Kuvendit Vjosa Osmani./21Media