Janë ndër artistët më të pëlqyer, e që të dy janë bërë bashkë për të sjellë një këngë e cila pa dyshim që do të pritet mirë nga publiku.

Është fjala për këngëtaren,  DafinZia qiri dhe Yll Limanin. Ata kanë paralajmëruar projektin “Mos shko” i cili pritet të publikohet së shpejti.

Duket se xhirimet kanë përfunduar, pasi që dyshja në rrjetet sociale kanë postuar sekuenca nga klipi./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)