“Interesante” titullohet kënga më e re e Seldi Qalliut, të cilën këngëtari e ka publikuar sot.

Muzika dhe klipi janë realizuar nga NMusic, ndërsa për tekstin është kujdesur vetë Seldi.

Kujtojmë se këngët më të njohura të Seldit janë “Ska dashni”, “Thyhen gotat” e shumë të tjera./21Media