Projekti më i ri nga Selena

Projekti më i ri nga Selena

Para katër dite këngëtarja e njohur me famë botërore, Selena Gomez ka publikuar projektin muzikor e me titull “Rare”.

Kurse, sot Selena publikoi projektin e ri  të titulluar “Look at her now”, gjithashtu të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Ylli i muzikës së shpejti do ta sjellë edhe albumin e ri, pas katër vjetësh pauzë që nga albumi i fundit që ishte lansuar në vitin 2015 dhe titullohet “Revival”. /21Media