Çfarë deklaroi tjetër ministri i Drejtësisë Selim Selimi në “Argument Plus” në RTV 21?

Çfarë deklaroi tjetër ministri i Drejtësisë Selim Selimi në “Argument Plus” në RTV 21?

Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, në intervistën për Argument Plus, deklaron se nuk ka krisje të partneritetit qeverisës me LDK-në, ka vetëm debat dhe diskutime për çështje të ndryshme. Thotë se për procesin e dialogut AAK ka paraqitë shqetësimin për mundësinë e rrëshqitjes në dialog teknik, ndërsa për postin e presidentit nuk voton asnjë kandidat tjetër përveç Haradinajt.
Intervistën e plotë me ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi, që e  zhvilloi gazetarja Leonora DALIPI, do të mund ta ndiqni sonte në orën 21 e 30 minuta!/21Media