Çifti po vazhdojnë historinë e tyre të dashurisë

Çifti po vazhdojnë historinë e tyre të dashurisë

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel që tek ne u bë e njohur me rolin e “Selinit” tek seriali shumë i shikuar “Vajzat e diellit”, në muajin dhjetor është ndarë nga i dashuri i saj, këngëtari i njohur, Murat Dalkliç.

Sipas mediave turke, dyshja janë pajtuar dhe po e vazhdojnë historinë e tyre të dashurisë.

Murat Dalkılıç mbrëmë ka performuar para mijëra fansash në një koncert në Harbiye, ku përveç fansave të shumtë të këngëtarit,të pranishëm kanë qënë dhe shumë miq të tij si Bensu Soral, Hakan Baş, Gamze Erçel, Burcu Özberk si edhe e dashura e tij Hande Erçel.

Kujtojmë se, aktorja aktualisht është duke pazuar për një kohë nga puna e saj e aktrimit. /21Media