Kënga publikohet këtë javë

Kënga publikohet këtë javë

Këngëtari i njohur shqiptar, Estto ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Sensation” dhe do të publikohet me videoklip të enjten më 18 korrik, përcjell rtv21.tv

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një videoje të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 21 mijë ndjekës. “Ay mami mami , shum je ka vizllon”, ka shkruar ai në mbishkrimin e videos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Ay mami mami , shum je ka vizllon😜💥 #SENSATION 18.07 ⏳ @redboxent

A post shared by E S T T O (@estto_) on

Estto nuk ka dhënë detaje të tjera për këtë projekt dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ai për publikun.

“Dashuri” në bashkëpunim me NRG Band është projekti i fundit muzikor i këngëtarit. Kënga është publikuar më 5 maj dhe deri më tani numëron mbi 3 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media