Këngëtari i njohur, Sergio ka publikuar këngën e re të titulluar “Babe Babe”.

Sergio ka sjell me videoklip këngën e re “Babe Babe”, e cila është realizuar nga ZzapnChriss, Alfred Sula dhe Muma.

Për videoklipin këngëtari ka bashkëpunuar me produksionin “Pro Video”./21Media