Njëri ndër artistët më të talentuar të skenës muzikore, Seven Saraqi nesër do ta publikojë këngën e re. Bëhet fjalë për “City of Angels”, për të cilën Seveni njoftoi përmes një video të publikuar në Instagram.

Kënga dhe teksti janë mjaft të veçanta, dhe pritet të shihet se sa do të pëlqehet nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

Sep 8th!💨💨💨 #cityofangels

A post shared by Seven (@seven777) on

Para tre javësh, ai lansoi këngën “Best Friend”./21Media