Deputeti nga NISMA, Haxhi Shala deklaroi se ka ndërruar mendjen dhe do të votojë sot për formimin e Qeverisë Hoti.

Ai tregoi se mendjen e ka ndërruar mbrëmë pas vizitës së Presidentit Hashim Thaçi dhe të ish kryeministrit Ramush Haradinaj në shtëpinë e tij.

Po pritet të votohet Qeveria Hoti, pjesë e së cilës do të jetë edhe NISMA./21Media