Shaqir Cërvadiku publikoi këngën “Oj familja e nuses oj familja e dhëndrit”

Këngëtari Shaqir Cërvadiku ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.
“Oj familja e nusës oj familja e dhandrrit”, titullohet kënga e re nga ai, e shoqëruar edhe me videoklip.
Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vet këngëtari, ndërsa orkestrimin e ka bërë Shpejtim Gashi.
Për videoklipin, këngëtari ka bashkëpunuar me produksionin “Red Media”.
“Pas shumë këngëve me tema të ndryshme sot ju sjellë një temë festive-këngë dasme. Shpresoj të ju pëlqej miq të nderuar”, ka shkruar Shaqir Cërvadiku në Facebook për këngën e re./21Media

Back to top button