Çifti do bëhet edhe me një djalë

Çifti do bëhet edhe me një djalë

Pritjen e të bërit prindër për herë të dytë është duke e shijuar aktorja e mirënjohur turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj, gjithashtu aktor, Halit Ergenç.

Emrat e njohur të kinematografisë turke së shpejti do të bëhen edhe me një djalë, shkruan rtv21.tv

Këtë periudhë të ëmbël çifti janë duke e jetuar të lumtur, dhe duke i qëndruar afër njëri-tjetrit në çdo kohë.

Berguzari dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, ata kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Ali.

Kujtojmë se, dyshja u bënë të njohur për publikun kosovarr me rolet e tyre të “Sheherzades” dhe “Onurit” në serialin “1001 Netë”. /21Media