Aktorja së shpjeti nënë për herë të dytë

Aktorja së shpjeti nënë për herë të dytë

Pritjen e të bërit prindër është duke e shijuar për herë të dytë aktorja e mirënjohur turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj, gjithashtu aktor, Halit Ergenç.

Aktorët së shpejti do të bëhen edhe me një djalë, shkruan rtv21.tv

Dyshja së fundmi janë fotografuar nga fansat e tyre, foto këto të cilat po komentohen shumë në rrjetet sociale.

37-vjeçarja tani është në muajin e 5-të të shtatzënisë dhe po duket mjaft bukur.

Berguzari dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, ata kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Ali. Të dy u bënë të njohur për publikun kosovar me rolet e tyre në serialin “1001 Netë”./21Media