Bergüzar Korel aktorja e njohur turke, më 9 mars është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe aktori i njohur Halit Ergenç për herë të dytë u bënë prindër të një djalit që e pagëzuan me emrin Han.

Për publikun shqiptar e si “Sheherzadja” ende nuk ka publikuar asnjë imazh të vogëlushit. E pyetur nga gazetarët për arsyen, 37-vjeçarja është shprehur se ka vendosur që fëmijët e saj t’i mbajë të distancuar nga jeta publike. Për këtë aktorja thotë se tregon kujdes të madh gjatë gjithë kohës.

Kujtojmë që, Berguzar dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, dhe tani janë prindër të dy djemve. /21Media