Shemi-Ilirët sot ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Si një dritë” dhe është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Producent i këngës është Bujar Avdimetaj, kurse për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Besim Bunjaki./21Media