Janë barazuar shifrat në ndeshjes mes Evertonit dhe Liverpoolit.

Michael Keane ishte ai që barazoi shifrat 1-1 pas një rivënie nga këndi në minutën e 19’ të ndeshjes.

Rezultati momental është 1-1.