71 të shëruar deri me tani në Kosovë

71 të shëruar deri me tani në Kosovë

Sot në Kosovë janë shëruar edhe pesë persona nga koronavirusi, duke e cuar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 71.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës, po ashtu,  ka njoftuar se sot kanë rezultuar poztiv me COVID-19 edhe 36 persona duke e cuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 423./21Media

PESË TË SHËRUAR DHE TRIDHJETË E GJASHTË RASTE ME COVID-19!Sot më 15 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Gepostet von Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës am Mittwoch, 15. April 2020