"Sonte presim ende lajme të mira"

“Sonte presim ende lajme të mira”

Është shëruar pacientja e parë në Vushtrri me koronavirus. Kështu ka njoftuar drejtori për Shëndetësi në këtë komunë, Sylejman Meholli.

Ai tutje ka bërë të ditur se e shëruara sot lirohet nga Klinika Infektive, teksa ka njoftuar presin ende lajme të mira.

Meholli po ashtu ka thënë se mbesin të përkushtuar për ta luftuar këtë virus, dhe u ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi./21Media

https://www.facebook.com/100004232261801/posts/1652468758237517/