Situata komike nga vajza e vogël e modeles së mirënjohur

Situata komike nga vajza e vogël e modeles së mirënjohur

Modelja e famshme shqiptare Emina Cunmulaj, shpesh herë është temë e mediave rozë për shkak të relacionit që ka me vajzën e saj.

Vajza e vogël e modeles, nga postimet që publikon nëna e saj duket si një vajzë sa e lezetshme aq edhe problematike, shkruan rtv21.tv

Së funmdi modelja ka publikuar një fotografi në të cilën vajza e saj ka mbathur një palë këpucë tejet të mëdha dhe duket me të vërtetë qesharake.

“Mami, çfaër ka kaq shumë për të qeshur”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë./21Media