Gashi: Inspektorati dhe policia në krye të detyrës gjatë gjithë kohës Topalli: Po monitorohet urdhëresa për ndalimin e shërbimeve të gastronomisë

Gashi: Inspektorati dhe policia në krye të detyrës gjatë gjithë kohës
Topalli: Po monitorohet urdhëresa për ndalimin e shërbimeve të gastronomisë

Përhapja e pandeminë së koronavirusit në vendin tonë po merr përmasa  shqetësuese. Mbrëmë u shënua shifër  rekorde e  të infektuarve me Covid 19 me gjithësej 195 raste. Vetëm në komunën e Prishtinës u shënuan 102 raste të reja të infektimit.(Teksti- Valmira HOTI, kamera- Kushtrim RRMOKU)/21Media