Miloti i lumtur pranë familjes së tij

Miloti i lumtur pranë familjes së tij

Këngëtari i njohur Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli në vitin 2016 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Martesa e tyre është bekuar me dy fëmijë, një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Priam, dhe vajzën me emrin Roma.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale kjo pasi te dy postojnë gjatë gjithë kohës momentet e jetës së tyre, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, gruaja e Milotit ka postuar disa video të djalit të tyre Priam dhe familjes së saj. Duhet ta shikoni se si është rritur Priam dhe sa shumë i ngjan nënës të tij.

Çifti edhe pse kanë diferencë 12 vjet mes vete, sipas postimeve duket se kalojnë një jetë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Nuk harrohet” është projekti i fundit i këngëtarit i cili është publikuar në nëntor të 2018-ës në bashkëpunim me motrën e tij, Edona Llalloshin, i cili ka më shumë se 375 mijë klikime./21Media