Momente të veçanta për Andrrën

Momente të veçanta për Andrrën

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha ka treguar se përveç se është një femër e bukur është edhe një nënë e përkushtuar ndaj djalit të saj të cilit i dhuron shumë dashuri.

Andrra Desani shijon çdo moment me vogëlushin e saj Ansin dhe disa nga këto momente ajo i ndan me fansat e saj në Instagram.

Së fundmi Andrra ka publikuar një video në Instastory në të cilën Ansi shihet duke lozur./21Media