Dje në fshatin Temeqinë të Malishevës, raportohet se dy persona pas një një mosmarrëveshjeje rreth një borxhi janë përleshur fizikisht në mes veti.

Policia ka njoftuar se si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kane pranuar tretman mjekësor.

Me vendim te prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media