Rasti është nën hetim

Rasti është nën hetim

Një vjedhje e rënde është raportuar dje në Drenas rreth orës 04:25.

Policia e Kosovës njofton se persona të dyshuar të panjohur duke përdorur mjet eksplodues kanë hapur bankomatin dhe kanë vjedhur një shumë të parave.

Sipas policisë rasti është duke u hetuar./21Media