Pamje shokuese

Pamje shokuese

Një vajzë e cila nuk është identifikuar me emër është shkelmuar nga i dashuri i saj.

Vajza ishte duke bërë “twerk” para shikuesve kur i dashuri i saj, një burrë më bluzë të kuqe vrapon në skenë dhe e shkelmon brutalisht vajzën në fytyrë.

Ngjarja ka ndodhur në Brazil në një mbrëmje muzikore, transmeton rtv21.tv.

Ata janë të dashurë dhe ai ishte xheloz sepse ajo kishte shkuar në skenë dhe kishte filluar të kërcejë” tha Jhon Santana, një nga organizuesit e mbrëmjes muzikore.

Pas agresionit, ai u arrestua nga rojet e sigurimit./21Media