Mbrojtësi i kombëtares gjermane, Shkodran Mustafi, ia ka uruar ditëlindjen kapitenit, Manuel Neuer

Mbrojtësi i kombëtares gjermane, Shkodran Mustafi, ia ka uruar ditëlindjen kapitenit, Manuel Neuer

Shkodrani është njëri nga talentet shqiptar të futbollit, që përmes rrjeteve sociale i mban fansat e tij të informuar për të gjitha zhvillimet, që mendon se janë të rëndësishme.

Ai sot ia ka uruar ditëlindjen kapitenit të kombëtares gjermane, përmes një statuti dhe një fotoje të plasuar në Facebook.