Vdiq një 71 vjeçare nga koronavirusi në Shqipëri

Vdiq një 71 vjeçare nga koronavirusi në Shqipëri

Shkon në 6 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Viktima 71-vjeçare, mësohet se vuante edhe nga sëmundje tjera dhe ishte e shtruar prej 7 ditësh në spitalin Infektiv, ku ndodhej në terapi intensive.

Në Shqipëri janë gjithsej 146 raste të konfirmuara me koronavirus./21Media