Rep-artisti Shkumbin Hajdini, ka publikuar projekti e ri muzikor të titulluar “Dashni”.

Tekstin e këngës “Dashni” e ka shkruar vet Shkumbini, ndërsa muzikën e ka punuar në bashkëpunim me Pllumb.

Miksimin dhe masterizimin e këngës e ka bërë Don Gima, ndërsa për anën vizuele është përkujdesur “Zoom Production”./21Media