Këngëtari i njohur, Shkumbin Ismaili, i cili me baladat e tij të ndjeshme ka bërë për vete shumë njerëz, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ai përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se titulli i këngës është “Mbaje fjalën”.Këngëtari nuk ka bërë të ditur se kur do të lansohet kënga.

“Ndjeva mall” është kënga e fundit të cilën Shkumbin Ismaili e ka publikuar në tetor të vitit të kaluar dhe deri më tani ka mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media

 

View this post on Instagram

 

#mbajefjalen #comingsoon #nextproject #shkumbinismaili

A post shared by Shkumbin Ismaili (@shkumbinismaili1) on